Jakie felgi do Audi A6? W ten sposób można całkowicie

Informacje

Dodany: 2020-03-27
Kategoria: Motoryzacja

Tagi dla artykułu
Jakie felgi do Audi A6? W ten sposób można całkowicie

Jakie felgi do Audi A6? W ten sposób można całkowicie naładować akumulator w ciągu około pięciu godzin. W przypadku BMW i Wallbox odpowiednia operacja ładowania zajmuje mniej niż 3,6 godziny. Gniazdo ładowania znajduje się pod osobną klapką na przedniej lewej ścianie samochodu. Kierowca może użyć przycisku eDrive na konsoli środkowej, aby wpłynąć na tryb pracy układu napędowego. W standardowym ustawieniu AUTO eDRIVE inteligentny układ napędowy zapewnia optymalną interakcję między dwoma zespołami napędowymi we wszystkich sytuacjach na drodze. Dane nawigacyjne są również wykorzystywane do zarządzania hybrydowym systemem plug-in w celu zwiększenia zarówno wydajności, jak i przyjemności z jazdy. Gdy nawigacja jest aktywna, przewidywane zarządzanie energią może również uwzględniać profil trasy do sterowania układem napędowym. Tryb MAX eDrive można włączyć, aby maksymalnie wykorzystać napęd elektryczny. W tym trybie nowe BMW X1 xDrive25e osiąga prędkość maksymalną 135 km / h (84 mph). Ponadto istnieje również tryb SAVE BATTERY.

Twój samochód jest częścią twojego życia i chcesz kontynuować alusy tę podróż razem. Ale wciąż jest tęsknota za czymś nowym, więc co robisz? Możesz ulepszyć swój samochód, przenosząc go na wyższy poziom. Teraz nie musisz robić nic drastycznego, jak modyfikacja silnika, zwłaszcza jeśli używasz go tylko do codziennej jazdy. Jeśli nie zdecydujesz, że chcesz wziąć udział w wyścigu, potrzebujesz modyfikacji zalecanych przez profesjonalnego mechanika. Poza tym samochód zabiera Cię do pracy, domu i miejsc rozrywki, więc modyfikacje silnika nie są konieczne. Szybkim i łatwym sposobem na ulepszenie samochodu jest zmiana kół. Istnieje kilka świetnie wyglądających i stylowych kół mag. Jednym z najbardziej ekscytujących asortymentów jest wybór kół Lenso, które mają różnorodne, wyjątkowo zaprojektowane felgi aluminiowe, dzięki którym ślinisz się i chcesz je wszystkie. Cokolwiek chcesz, istnieje opcja, która je spełni. Dobry zestaw kół mag od dostawcy wysokiej jakości kół przeniesie wygląd Twojego samochodu na wyższy poziom.

Oprócz wad i szkód w pojazdach, nie możemy zaprzeczyć jego użyciu i znaczeniu w naszym życiu. Czterokołowiec pomaga nam w komunikacji, a ludzie mogą podróżować z miejsca na miejsce w krótkim czasie. Ludzie są świadomi szkód, jakie wyrządzają silniki benzynowe, ale używają ich więcej, ponieważ może dostarczyć więcej energii niż jakikolwiek rodzaj akumulatorów obecnych na świecie. Markowe samochody, takie jak Land Rover, BMW, Ford, Skoda i inne, również wykorzystują silniki benzynowe z silnikami czterosuwowymi i silnikami 4x4 lub 12 cylindrowymi. Aby utrzymać moc silnika napędzanego ropą naftową, należy zachować ostrożność i oryginalne części zamienne. Podczas jazdy w trudnym terenie silnik działa bardziej, a cylindry muszą pracować więcej, aby zapewnić prędkość, aby uruchomić samochód. W tym procesie części mogą ulec uszkodzeniu. Do naprawy maszyny klient potrzebuje zaworów wlotowych, zaworów wylotowych, tłoków, olejów silnikowych i dobrej jakości ropy naftowej. Niektórzy dystrybutorzy sprzedają to wymagane towary konsumentom przez Internet i pomagają im uzyskać dobrej jakości akcesoria do pojazdów.

W standardowej formie nowe BMW M340i Touring 2020 jeździ standardowo na 18-calowych obręczach kół ze stopów lekkich na zamówienie, obleczonych oponami o różnych rozmiarach, o wymiarach 225/45 R 18 z przodu i 255/40 R 18 z tyłu. Podobnie 19-calowe obręcze kół M ze stopów lekkich w trzech wersjach można znaleźć na liście opcji wraz z 19-calowymi obręczami kół BMW Individual ze stopów lekkich, również z oponami o różnych rozmiarach. Opcjonalnie dostępne są również opony o wysokich osiągach do 19-calowych kół ze stopów lekkich M. Oczywiście nasz tester przyszedł z kompletem opon zimowych. Kolor, który wybraliśmy, to Dravit Grey, który zmienia swoją „skórę” w różnych warunkach oświetleniowych. Jeśli chodzi o stylizację, G21 BMW M340i Touring wygląda dobrze. Nowy język projektowania G2x-gen dobrze współpracuje ze stylem nadwozia z długim dachem, a nawet niektóre jego aspekty sprawiają, że jest bardziej przystojny niż sedan. Na przykład Touring dostaje bardziej tradycyjny Hofmeister Kink, który wygląda lepiej niż strzałka na sedanie 3 Series.

Istnieją 4 rodzaje felg do ciężarówek. Felgi ze stali nierdzewnej doskonale nadają się do środowisk o wysokiej temperaturze, scenariuszy korozyjnych i ciężkich zastosowań. Są wolne od rdzy i mają większą moc niż chrom. Chromowane felgi są stosowane w lżejszych pojazdach i nie są tak idealne do dużych ciężarówek. Sprawiają, że auto wygląda elegancko i jest drogie. Wykonuje się to za pomocą kół pokrytych chromowanym lustrzanym wykończeniem, aby uzyskać błyszczące poszukiwania. Najnowszy wynalazek zawiera chromowane felgi, które naprawdę obracają się, nawet jeśli pojazd się nie przenosi. Obręcze promieniowe są znacznie bardziej wszechstronne i spłaszczone, aby zapewnić niższy opór. Potykają się płynniej, nie ulegając wpływom nierównych powierzchni. Popularne opony radialne są znacznie lepsze niż stare opony z uprzedzeniem, ponieważ są szersze. Szersze opony ołowiu są idealne na przyczepność, na chodniki i poza ulicą. Felgi aluminiowe zapewniają chłodny przepływ powietrza z programu hamowania samochodu, zapobiegając przegrzaniu.

Top