Piękne kobiety

img

Powinien wykształcony, niezależny, niepalący, bez zobowiązań, najlepiej z Zielonej Góry, w wieku do 50 lat. Pan w wieku 56 lat, posiadający domek koło Zielonej Góry, ogród, działalność gospodarczą, mający wiele zalet, pozna panią w wieku ok. Pani z okolic Zielonej Góry, najchętniej rencistka, choć niekoniecznie. Mam auto. Szukam pani na stałe, jestem niepijący. Poszukuję pana w moim wieku, na stałe, bez nałogów. Szukam pana w podobnym wieku, pogodnego, bez nałogów, lubiącego dzieci. Pan zmotoryzowany. Ja jestem niezależna, bez nałogów, wolna, mam 61 lat. Nie mam zobowiązań. Nie jestem zmotoryzowany. Wolna 156/62, pogodnego usposobienia, niezależna finansowo, bez problemów, pozna pana w wieku do 75 lat, wolnego, zadbanego, z miłą aparycją, bez nałogów i zobowiązań. Wolny, lat 48, (166/71), pracujący, niepalący, zmotoryzowany, wesołego usposobienia, szuka szczupłej pani do lat 45 w celu wspólnego spędzania wolnego czasu, tylko Zielona Góra. Ja - 55 lat, 177/77, ona 35-45 lat, 160/55, zgrabna, domatorka, spokojnego usposobienia, lubiąca ciepło domowego ogniska. Pani 63/170 cm, szuka pana w wieku do 67 lat, od 178 cm wzrostu, bez nadwagi, bez nałogów, wdowca, minimum po zasadniczej szkole zawodowej, konkretnego, z Gorzowa i najbliższych okolic. Zielonogórzanka, wolna, 63 lata, średniego wzrostu, z poczuciem humoru, dyspozycyjna, otwarta. Jestem wolny, spokojny, lat 42, 176 cm wzrostu, 83 kg.

Zaprzyjaźnię się z panem wolnym, bez zobowiązań, lubiącym przyrodę, podróże, kino. Wolna pozna sympatycznego pana, wolnego, normalnego, bez nałogów i zobowiązań, w wieku 58-63 lata. Poznam pana stanu wolnego, w wieku 44-49 lat, ceniącego kobiecą troskliwość, ciepłego, wrażliwego, bez nałogów oraz kłopotów zdrowotnych, z wykształceniem co najmniej średnim, mającego stałą pracę i marzenia na resztę życia. Mam 35 lat, jestem w separacji, szukam kobiety w wieku 30-35 lat. Kawaler lat 36, szuka dziewczyny do stałego związku, która go pokocha, w wieku 30-35 lat. Mam 38 lat, jestem z Gorzowa Wlkp., poznam kobietę po przejściach, pannę lub rozwódkę, bezdzietną, w wieku 30 do 40 lat, do stałego związku, z Gorzowa Wlkp. Czekam na SMS-y. Pani 40 lat, wolna, zadbana, wesoła. Pani może być lekko niepełnosprawna, ale samodzielna i może zamieszkać u mnie. Ze swej strony oferuję przyjaźń, wierność, szacunek a może i coś więcej, bez dzieci, może być bezrobotna, znudzona samotnością.

Starszy emeryt, samotny, lat 77, bez rodziny, bezdzietny i bez nałogów, sprawny, 172/92, wykształcenie średnie. Samotna lat 32, przy kości, szczera i uczciwa, samotnie wychowująca dziecko, pozna pana w wieku 33-40 lat, bez nałogów, uczciwego, poważnie myślącego o życiu. 55 lat, wdowę lub rozwódkę. Miła, spokojna, 59-letnia wdowa na emeryturze, własne M, pozna pana w wieku 60-65 lat, spokojnego, ustabilizowanego, wiernego, uczciwego, nie pijącego alkoholu, zmotoryzowanego, który zamieszkałby u mnie. Mam 31 lat, 180/76 i jestem samotnym chłopakiem z Zielonej Góry. To, że trafiłeś na naszą stronę to znak, że chcesz zerwać z samotnością! Na dodatek zbliżała się moja 30-tka. Doszedłem do ściany, postanowiłem zacząć działać i skończyć z samotnością raz na zawsze. Kiedy ostatni raz Drogi singlu byłeś zakochany i szczęśliwy? Sam widzisz, nie warto tracić czasu, napisz bezpłatną ofertę matrymonialną i zobacz ile dostaniesz wiadomości! Nie daj się namawiać, spróbuj już dziś i napisz swój towarzyski anons! Mamy nadzieję, że szybko uda Ci się znaleźć kogoś z kim będziesz mógł spędzać swój wolny czas, kogoś kto wesprze Cię w trudnych chwilach.

Wybieraj spośród wielu ogłoszeń by znaleźć miłość swojego życia lub kobietę, z którą miło spędzisz czas, porozmawiasz, wypijesz kawę. Zapewniamy dostęp do aktualnych i sprawdzonych ogłoszeń towarzyskich kobiet i mężczyzn. Jest to miejsce, gdzie odnajdziesz wiele interesujących Cię ofert, anonsów oraz ogłoszeń martymonialno - towarzyskich, a nawet przyszłą żonę! Portale randkowe i oferty matrymonialne cieszą się bardzo dużym powodzeniem wśród osób w każdym wieku z całego kraju i zza zagranicy. Jak stworzyć prywatne ogłoszenie matrymonialne? Ogłoszenia matrymonialne kobiety 26 - 35 lat woj. Żadnych nieaktualnych profili, na naszej stronie umieszczamy ogłoszenia towarzyskie osób takich jak ty, zdecydowanych i konkretnych. Czy chcesz odmienić swoje bytowanie seksualne i otworzyć się na ogłoszenia erotyczne nowiusieńkie doznania? Każdy może zostać jego członkiem bez żadnych obaw, zapewniamy całkowitą dyskrecję, nikt nie dowie się, że do niego dołączyłeś, za to ty będziesz mógł umawiać się z setkami osób nastawionych na to samo co ty. Swatka umożliwia ludziom poznanie się, a co więcej - w pełni darmową rejestrację i prosty w obsłudze panel, z którym wiele osób nie posiadających dużego doświadczenia z komputerem nie będzie miało większego problemu. Próbujemy swoich sił w realu, umawiając się, spotykając w gronie znajomych lub sięgamy po bardziej nowoczesne rozwiązania i poszukujemy poprzez stronę dla samotnych.

  • Dobry Kancelaria adwokacka Katowice Dobry Kancelaria adwokacka Katowice
  • Dezynfekcja Kraków i Usługi DDD Dezynfekcja Kraków i Usługi DDD
  • Części samochodowe z USA 10 akcyzę od 31 Części samochodowe z USA 10 akcyzę od 31
  • Dieta niskowęglowodanowa i dieta dla cukrzyka Dieta niskowęglowodanowa i dieta dla cukrzyka
  • Projektowanie Ogrodów Wrocław  Projekty Ogrodów Projektowanie Ogrodów Wrocław Projekty Ogrodów
Top